Nasza firma

Nasza firma istnieje na polskim rynku od 1990 r.

Nasza siedziba oraz zakład produkcyjny znajduje się na ul. Głuchowskiej w Poznaniu. Zajmujemy się przede wszystkim wdrażaniem nowatorskich, nowoczesnych rozwiązań stwarzających możliwości obniżenia kosztów produkcyjnych, naprawczych i regeneracyjnych w firmach. Podczas współpracy z Państwem wdrożymy nowoczesne produkty i ułatwimy rozwój Państwa firmy poprzez podniesienie wydajności i konkurencyjności na rynku Polskim i zagranicznym.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Rntr na rynku Polskim i krajów ościennych. W naszej ofercie znajdą państwo noże termiczne, zarówno ręczne jak i stacjonarne w wielu wersjach - stołowych, gilotynowych ramowych, a także ostrza w szerokiej gamie kształtów oraz wszystkie niezbędne akcesoria.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm, ale też do punktów usługowych, warsztatów naprawczych i osób prywatnych. Chętnie pomożemy przy wyborze odpowiedniego produktu do stawianych wymagań i potrzeb jak też wykonamy niezbędne testy.

Marka Rntr

Rntr jest obecną na światowym rynku od wielu lat marką specjalizującą się w produkcji noży do termicznego cięcia tworzyw. Urządzenia marki Rntr są produktami najwyższej jakości bezustannie rozwijanymi i udoskonalanymi przed doświadczony personel techniczny. Dzięki temu wyroby te spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Noże ręczne i stacjonarne naszej marki pracują we wielu branżach - od reklamy, poprzez rękodzieła czy aż po budownictwo. Użytkowane są przez firmy produkujące opakowania, ozdoby, tekstylia, firmy usługowe wykonujące reklamy, dekoracje, firmy budowlane przy np. ociepleniach czy wykończeniach.

Zapewniamy

  • Wysokiej jakości wyspecjalizowane produkty
  • Obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną
  • Fachowe doradztwo w zakresie doboru i użytkowania naszych produktów
  • Profesjonalne testy proponowanych rozwiązań